Rüyada abdest alan birilerini görmek

Özlem V.(31) - Konya sordu : "Bence hazırlanmış en kullanışlı rüya yorumu web sitesi burası. Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada abdest alan birilerini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada abdest alan birilerini görmek, hak edilmiş ganimete, arzuların gerçekleşeceğine, şöhrete ermeye, zahmetsiz elde edilen servete, salih çocuğa, sağlığa, yağmura, refah dolu zamanlara, ferahlamaya, memuriyette mertebeye çıkılacağına, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine delalet eder. Bunlarla birlikte değer kaybetmeye, korktuğundan emin olunacağına, üzüntüden kurtulamamaya, fenalığını saklayan tanıdığa, ticaret nedeniyle üzüntüye delalet eder. Kimi zaman da ulemalar şöyle dediler: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu şana, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu temiz rızka, zorluklara göğüs gererek hak ettiği sevince, sıkıntılarının sonunda elde ettiği itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada abdest alan birilerini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada abdest alan birilerini görmek
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alan birilerini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.