Rüyada abdest alan adam görmek

Kemal I.(32) - Finlandiya sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en büyük rüya tabiri internet sitesi burası. rüyada abdest alan adam görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada abdest alan adam görmek, emniyette hissetmeye, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici havadise, salih arkadaşa, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, gelirin bereketli olacağına, taleplerin yerine geleceğine, hak edilmiş servete, varlıklı akrabaya, sevince kavuşulacağına, mutluluğa kavuşmaya, finansal yükü bulunan bir kimseden uzaklaşılacağına delalettir. Başka görüşlere göre de kötülükten emin olunacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, değer yitirmeye, yalancı bir kişiye, rahatının kaçacağına işaret eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya mağlubiyetten sonra kazandığı feraha, zorlanarak istediği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından hak edilen şöhrete , uğraşarak elde ettiği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada abdest alan adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu hakkında bilmedikleriniz

rüyada abdest alan adam görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alan adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.