Rüyada abdest alamamak

Fecriye Y.(36) - Bursa sordu : "Selamın aleyküm. rüyada abdest alamamak açıklar mısınız? "

Rüyada abdest alamamak, kazançlı işler yapacağına, zenginliğe, üne ulaşılacağına, refaha kavuşmaya, tez zamanda alınacak memnun edici haber duymaya, verdiği sözüne bağlı olacağına, sağlığa, finansal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, eşiyle mutlu olmaya, görgülü yaşlı akrabaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de fena huylu bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, cimri bir düşmana, sıkıntıya hayata, zora düşmeye, rahatı yitirmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak kavuştuğu toplu mala, cefa ile birlikte istediği toplu kazanca, uğraşlarının sonunda hak ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların sonunda istediği refaha delalettir.

"Rüyada abdest alamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada abdest alamamak
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.