Rüyada abdest alamama

Muharrem S.(20) - Kahramanmaraş sordu : "Merhaba. rüyada abdest alamama yorumlar mısınız? "

Rüyada abdest alamama, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli değişimlere, emniyette yaşamaya, rızkın verimli olmasına, külfetsiz elde edilen ziynete, taleplerin yerine geleceğine, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, maddi yükü olan tanıdıktan kendini kurtarmaya, yüksek makama çıkacağına, mülke gelecek bolluğa, helal zenginliğe, getirili işlere işarettir. Ayrıca saklanansırların ortaya döküleceğine, ticaret alanında sorunlara, fenalığını saklayan yöneticiye, huzurunun kaçacağına, can sıkıcı hale düşmeye delalet eder. Bir takım alimler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek düşlediği yüksek mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği beceriye, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu toplu mala, yenilgiden sonra gözlediği rahata yorulur.

"Rüyada abdest alamama" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada abdest alamama
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuç olarak kişinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Ortalama gecede iki saate yakın rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alamama" yazısı izinsiz kopyalanamaz.