Rüyada abdest alacak yer bulamamak

Eyüp M.(21) - Şanlıurfa sordu : "Selamlar. Kesinlikle yapılmış en kapsamlı rüya tabirleri sitesi sizinki. rüyada abdest alacak yer bulamamak yorumlar mısınız? "

Rüyada abdest alacak yer bulamamak, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, görgülü genç kimseye, verdiği sözü yerine getirmeye, arkadaşlarıyla eğlenmeye, hatrı sayılır güç sahibi olmaya, bol berekete, refah dolu yarınlara, manevi yükü bulunan dosttan uzak durmaya, üne kavuşulacağına, kısa sürede alınacak mutlu edici değişimlere, işte mertebeye yükseleceğine yorulmaktadır. Ender olarak da can sıkıcı bir hale gelmeye, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, ticaret alanında başarısızlığa, içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine, rahatının kaçacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu kazanca, meşakkatle birlikte gözlediği sevince, uğraşarak beklediği servete, sıkıntıyla hayalini kurduğu sevince işarettir.

"Rüyada abdest alacak yer bulamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları hakkında en sık sorulanlar

rüyada abdest alacak yer bulamamak
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alacak yer bulamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.