Rüyada abdest alacağını görmek

Eyüp R.(36) - Mersin sordu : "rüyada abdest alacağını görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada abdest alacağını görmek, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, bonkör memura, yararlı uğraşlar yapacağına, şöhrete sahip olmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, mutlu olmaya, alın teriyle elde edilen zenginliğe, özlemi duyulan bir birlikteliğe, mala gelecek artışa, huzur bulmaya delalettir. Nadiren de maddi kayba, kederden kurtulamamaya, zorluğa düşmeye, sağlığın bozulacağına, fena niyetli insan tarafından fenalık görmeye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra hak edilen temiz kazanca, umudunu kestikten sonra kavuştuğu saygınlığa, zorluklara göğüs gererek hak edilen huzura, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu feraha işaret eder.

"Rüyada abdest alacağını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada abdest alacağını görmek
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest alacağını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.