Rüyada abdest al görmek

Alperkaan İ.(39) - Giresun sordu : "rüyada abdest al görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abdest al görmek, mutlu zamanlara, imrenilen güce ermeye, ettiği yeminini yerine getireceğine, huzurlu olacağına, memuriyette mertebeye çıkacağına, yetenekli bir kimseye, paranın verimli olacağına, kendisini sevenlerle yaşamaya, yararlı uğraşlar yapacağına, servete, temiz mala delalettir. Kimi zaman da üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, zulüm görmeye, fesat bir yabancıya, iyi hali yitirmeye, değer kaybetmeye işarettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu rüya sıkıntıyla düşlediği şana, cefa çektikten sonra kavuştuğu toplu kazanca, uğraşarak kavuştuğu ganimete, cefa çekerek kavuştuğu toplu mala yorulur.

"Rüyada abdest al görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada abdest al görmek
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest al görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.