Rüyada abd görmek

Yurdanur E.(44) - Erzurum sordu : "Evvelsi gün rüya gördüm. rüyada abd görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada abd görmek, ikili ilişkilerde feraha, kazancın temiz olacağına, arzuların hayata geçeceğine, bol şansa, iyi uğraşlara gireceğine, eli açık adama, dostlarla birlikte eğlenmeye, faydalı işler ile meşgul olacağına, sağlıklı hayata, şana kavuşmaya, kazançlı zamanlara delalettir. Olumsuz anlamda sıhhatin yitirileceğine, yalancı bir yöneticiye, rahatının kaçacağına, korkuya gerçekleşmesine, üzüntü duymaya yorulmaktadır. Bazı durumlarda da alimler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda hak edilen kazanca, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu huzura, zorlanarak umduğu müjdeye, umudunu kestikten sonra hak edilen yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada abd görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada abd görmek
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada abd görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.