Rüyada abd başkanını görmek

Yakup Ş.(44) - Antalya sordu : "iyi günler, Rüya tabirlerinizi bir kaç zamandır beğenerek okuyorum. Aradığım hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada abd başkanını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada abd başkanını görmek, bol berekete, mutlu olmaya, ilişkisinin iyi olacağına, toplum yaşamında başarıya, bol gelire, emniyette olmaya, külfetsiz kazanılan ganimete, ferahlamaya, büyük güç sahibi olmaya, üne ermeye, faydalı uğraşlara gireceğine işarettir. Bazen de korkulanın başına gelmesine, üzüntüden kurtulamamaya, can sıkıcı bir hale gelmeye, kötülük görülmesine, ticaret alanında başarısızlığa yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle derler: Bu rüya kaybettikten sonra hak edilen onura, zorlanarak hayalini kurduğu yüksek mertebeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu mevkiye, verdiği uğraşların sonunda hak edilen rahatlığa işarettir.

"Rüyada abd başkanını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada abd başkanını görmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden kişinin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada abd başkanını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.