Rüyada abanoz

Recep Ş.(26) - Aydın sordu : "hayırlı sabahlar. Üç gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada abanoz açıklayabilir misiniz? "

Rüyada abanoz, alın teriyle kazanılan nimete, cömert tanıdığa, imrenilen güce ermeye, sevince ermeye, yakın zamanda alınacak memnun edici değişimlere, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, emniyette olmaya, mutluluk dolu günlere, büyük mevkiye çıkılacağına, malın kazançlı olmasına, maddi külfeti bulunan tanıdığından uzak durulacağına delalet eder. Ayrıca ticaret alanında başarısızlığa, ticaret nedeniyle sıkıntıya, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, art niyetli bir yabancıya, sıkıntıdan kurtulamamaya delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Bu rüya zorlukla hayalini kurduğu feraha, başarısızlıktan sonra ulaştığı mevkiye, sıkıntıya düşerek hak ettiği ticari kazanca, meşakkatle birlikte istediği toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada abanoz" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu hakkında bilinmeyenler

rüyada abanoz
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirinin kılavuz olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada abanoz" yazısı izinsiz kopyalanamaz.