Rüyada abanoz görmek

Cemil S.(36) - İstanbul sordu : "rüyada abanoz görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abanoz görmek, akrabalarla birlikte gülmeye, mutluluğa kavuşmaya, şöhrete erişmeye, yeminin tutulacağına, bol kazanca, aydınlık zamanlara, merhametli eşe, bonkör kimseye, istenilen bir geleceğe, rahatlığa, hak edilen güce ulaşmaya yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da ferahının bozulacağına, kötülükten emin olunacağına, fenalığını gizleyen insana, sıkıntılı hayata, korkulanın başına gelmesine işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları derler ki: Bu rüya sıkıntıyla özlediği mala, sıkıntıya düşerek kavuştuğu mülke, umudunu yitirdikten sonra gözlediği ganimete, mağlubiyetten sonra gözlediği paraya işarettir.

"Rüyada abanoz görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında merak ettikleriniz

rüyada abanoz görmek
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. pek çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abanoz görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.