Rüyada abaküs görmek

Salih Y.(37) - Şırnak sordu : "hayırlı geceler, rüyada abaküs görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abaküs görmek, parasal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, malın kazançlı olmasına, eli açık kimseye, imrenilen bir kazanca, servete, ilişkisinin yolunda olduğuna, ettiği yeminini tutacağına, sevince kavuşmaya, vefakar akrabaya, karlı iş yapacağına, zahmetsiz kazanılan ziynete yorulmaktadır. Ayrıca fena huylu bir yabancı eliyle zarar görmeye, zulüm görmeye, rahatının bozulacağına, karışık bir durumla yüzleşileceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya yorulur. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları dediler ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra beklediği galibiyete, uğraş vererek kazandığı beceriye, meşakkatle birlikte beklediği berekete, mağlubiyetten sonra hak ettiği huzura yorulur.

"Rüyada abaküs görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada abaküs görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahminen 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada abaküs görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.