Rüyada abajur görmek

Yalçın U.(24) - Konya sordu : "Hayırlı sabahlar, Aradığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada abajur görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada abajur görmek, kolay elde edilen servete, planların gerçekleşeceğine, memuriyette mertebeye yükseleceğine, emniyette olmaya, sağlığa, malın kazançlı olmasına, hak edilen güce ulaşmaya, getirili uğraşlara, akrabalarla birlikte gülmeye, faydalı işler ile meşgul olacağına, aşk hayatında başarıya yorulur. Bir diğer yoruma göre de kederden sıyrılamamaya, değer düşmesine, üzüntü duymaya, hilekar kişiye, sağlığın yitirileceğine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya ümitsizlikten sonra hasret duyduğu zafere, zorlukla gözlediği rahatlığa, umudunu kestikten sonra gözlediği mala, yardım alarak hasret duyduğu haysiyete işarettir.

"Rüyada abajur görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada abajur görmek
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abajur görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.