Rüyada aba görmek

Uğur P.(46) - Azerbaycan sordu : "Tabirlerinizi uzun zamandır ilgiyle okuyorum. Aradığım neredeyse bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada aba görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada aba görmek, iyi gelire, hayırlı dosta, büyük mertebeye yükseleceğine, arkadaşlarıyla sohbete, becerili bir insana, özlemi duyulan bir başarıya, alın teriyle elde edilen nimete, uzun ömre, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, yeminini yerine getireceğine yorulur. Aynı zamanda korktuğu şeyden emin olmaya, değer yitirmeye, kötülük görülmesine, korkulanın olmasına, üzülmeye delalettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu başarısızlıktan sonra hasret duyduğu başarıya, meşakkatle birlikte ulaştığı müjdeye, sıkıntı çekerek hak edilen daha iyi bir hayata, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu huzura işaret eder.

"Rüyada aba görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması hakkında bilmedikleriniz

rüyada aba görmek
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada aba görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.